Meian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Meian

Kochou no Meian
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ethan Leroy-Moreau

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Ethan Leroy-Moreau

Ethan Leroy-Moreau


Posts : 8
Join date : 2009-06-13
Rasa : dhampír

Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 4:41 pm

Ethan Leroy-Moreau 008ibz

Meno: Ethan Leroy-Moreau
Dátum narodenia: 10.11.1919
Momentálna pozícia: nekromant - solitér
Rodina: Bertrand Leroy-Moreau (otec - mŕtvy), Charlotta Leroy-Moreau (matka), Cynthia Leroy-Moreau (mladšia sestra)
História: Ethan sa narodil do číro nekromantského rodu, kde bolo zakázané byť iný, a byť iný znamenalo umrieť a aj napriek tomu, že sa nechcel stať nekromantom, vyučili ho ako nástupcu vodcu v jedného najzručnejších vo svojom obore. Chcel robiť čokoľvek iné, len nie to, čo mu bolo súdené, pretože mu nebolo po vôli vyvolávať mŕtvych z ich spánku a rušiť ich tak jediný a posledný odpočinok. Po smrti jeho otca a v čase Ethanovho nástupu sa jediný syn dištancoval a založil si obchod s magickými predmetmi, ktoré sa najmä špecializujú na takéto rituály. Aj napriek svojej nechuti si stále privyrába oživovaním.
Schopnosti: telepatia, ovládanie chladu, nekromancia
Back to top Go down
Nemesis Gaia Aereolus

Nemesis Gaia Aereolus


Posts : 17
Join date : 2009-06-11
Rasa : človek

Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Re: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 4:48 pm

Trapas Ethanko, trapas... nič lepšie ti nenapadlo? :p Very Happy :* Ale chlapika maš sexošneho Very Happy
Back to top Go down
http://nightisendless.blogspot.com/
Ethan Leroy-Moreau

Ethan Leroy-Moreau


Posts : 8
Join date : 2009-06-13
Rasa : dhampír

Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Re: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 4:50 pm

však ani ty nevyzeráš najhoršie Razz potom sa predved ty... a davaj si na mňa bacha... zbožňujem chodiť po nociach a dávať si na večeru ľudské pipiny Smile
Back to top Go down
Alicia Kamali

Alicia Kamali


Posts : 6
Join date : 2009-06-13
Rasa : temný elf

Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Re: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 4:51 pm

heya, suhlas, Hugh je fakt sexi Very Happy ocakavam rpg hodnu tvojho avu (A)
Back to top Go down
Nemesis Gaia Aereolus

Nemesis Gaia Aereolus


Posts : 17
Join date : 2009-06-11
Rasa : človek

Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Re: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 4:57 pm

Jaaaaaaa som dobrovoľník, a ak pipiny, som ochotná sa obliecť kôli tebe aj do ružovej Very Happy Čakám, ako sa predvedieš TY! Som ťa nevidela hrať roky! Ešteže sme ťa sem dotiahli Smile
Back to top Go down
http://nightisendless.blogspot.com/
Ethan Leroy-Moreau

Ethan Leroy-Moreau


Posts : 8
Join date : 2009-06-13
Rasa : dhampír

Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Re: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 4:59 pm

tia: uuuuha, temnú elfku som ešte neskúšal... máš čas, drahá? Smile tú rpgčku s radosťou venujem len tebe

šiška: ten tvoj nick ma zabija, raz si šiška, navždy šiška Very Happy tak snáď ešte nepatrím do starého železa... však uvidíte uvidíte Smile
Back to top Go down
Nemesis Gaia Aereolus

Nemesis Gaia Aereolus


Posts : 17
Join date : 2009-06-11
Rasa : človek

Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Re: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 5:08 pm

Kopnem ťa? Very Happy Len sem prídeš a hneď rejdíš Very Happy Urazím sa. Nebodaj si nepamätáš na sľub? Very Happy
Back to top Go down
http://nightisendless.blogspot.com/
Alicia Kamali

Alicia Kamali


Posts : 6
Join date : 2009-06-13
Rasa : temný elf

Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Re: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 5:12 pm

na teba vzdyyyyyy Smile))))
Back to top Go down
Ethan Leroy-Moreau

Ethan Leroy-Moreau


Posts : 8
Join date : 2009-06-13
Rasa : dhampír

Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Re: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 5:19 pm

tia: výborne, výborne... Smile

šiška: však ty vždy budeš moja jediná Smile
Back to top Go down
Nemesis Gaia Aereolus

Nemesis Gaia Aereolus


Posts : 17
Join date : 2009-06-11
Rasa : človek

Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Re: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 5:23 pm

*Spokojne zapradie.* ^_^ S tebou sa vždy hrali epické RPGčky. Smile
Back to top Go down
http://nightisendless.blogspot.com/
Sponsored content





Ethan Leroy-Moreau Empty
PostSubject: Re: Ethan Leroy-Moreau   Ethan Leroy-Moreau I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Ethan Leroy-Moreau
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Meian :: Postavy-
Jump to: